У Маріуполі було організовано проведення науково-практичної конференції за участю провідних фахівців ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України»

6 вересня 2019 року департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Асоціація акушерів гінекологів Донецької області»  у м. Маріуполь було організовано проведення науково-практичної конференції за участю провідних фахівців ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» (далі ІПАГ) – д.мед.н., професора, завідуючої відділом екстагенітальной патології ІПАГ Давидової  Ю.В. та  к.мед.н., доцента ІПАГ Лиманської А.Ю.

Лікарі акушери-гінекологи Донецької області  мали можливість ознайомитись з сучасними поглядами на ведення вагітності на тлі екстрагенітальної патології. Були проведені майстер-класи на тему: «Внесок акушерів-гінекологів у попередження серцево-судинних захворювань» та «Зважений підхід для зниження впливу коморбидности в сучасній вагітність».

Всього в заході прийняло участь 55 лікарів акушерів-гінекологів Донецької області. Після завершення майстер-класу учасники отримали сертифікати.

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації планує й в подальшому, з метою підвищення професійного рівня лікарів акушерів-гінекологів Донецької області, подовжити практику організації виїзних навчальних заходів за участю провідних фахівців медичної галузі України.