У Перинатальному центрі м.Маріуполь створено симуляційний тренінговий центр

На виконання наказу департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації від 11.04.2018 № 296 «Про Регіональний симуляційний тренінговий центр в Донецькій області», розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 02.03.2018 № 293/5-18 «Про затвердження Регіональної програми «Репродуктивне та статеве здоров’я населення Донецької області» на 2018-2022 роки, з метою поліпшення якості надання медичних послуг жінкам та дітям, впровадження симуляційних методів навчання в освітній процес за сучасними світовими практиками, забезпечення максимальної безпеки пацієнтів, підвищення кваліфікації медичних працівників при навчанні, відпрацюванні та виконанні інвазивних лікувально-діагностичних процедур в КЗОЗ «Перинатальний центр м. Маріуполь» створено симуляційний тренінговий центр.

Центр передбачає впровадження повноцінної системи безперервного навчання та удосконалення практичних навичок надання допомоги при нормальних, ускладнених, патологічних пологах та невідкладних станах в тому числі і серцево-легеневої реанімації для дорослих, первинної реанімації новонароджених. За допомоги програмного забезпечення можливо імітувати різноманітні клінічні стани.

Лікарі та середній медичний персонал будуть навчатися за допомогою німецьких тренажерів Noelle.

В симуляційному тренінговому центрі будуть проходити навчання лікарі акушери-гінекологи, неонатологи, дитячі реаніматологи та анестезіологи з усіх закладів охорони здоров’я, в яких надається допомога вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим Донецької області.