Участь у “круглому столі”

21 вересня 2017 року відбувся «круглий стіл», який був ініційований громадською організацією  «Матусі Краматорська». Участь у круглому столі прийняли: міський голова м. Краматорськ А. Панков, представники  міського управління охорони здоров’я та головні лікарі закладів охорони здоров’я      м. Краматорськ, представники департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, які займаються організацією медичної допомогти дітям і матерям, представники громадських організацій та ЗМІ.

Під час «круглого столу» обговорювалися питання надання медичної допомоги дітям та вагітним в закладах охорони здоров’я м. Краматорськ. Представники громадських організацій підіймали питання  щодо проблемних питань, які існують на теперішній час в галузі охорони здоров’я материнства та дитинства м. Краматорськ.

Також підіймалося питання створення та відкриття на базі КМУ «Міська лікарня №1» м. Краматорськ обласного перинатального центру, в якому жінки м. Краматорськ та інших міст Донецької області зможуть отримувати висококваліфіковану медичну допомогу відповідно до сучасних вимог.