Участь у міжобласному чемпіонаті з надання екстреної медичної допомоги «Запорізькі медичні змагання-2018»

Завершився щорічний міжобласний чемпіонат з надання екстреної медичної допомоги «Запорізькі медичні змагання-2018».  Захід тривав два дні  у рамках науково–практичної конференції «Сучасні аспекти надання екстреної медичної допомоги»  у Запорізькому державному медичному університеті та  КУ «ТМО «Обласний Центр екстреної (швидкої) медичної допомоги та медицини катастроф» ЗОР.

У змаганнях взяли участь 19 бригад екстреної медичної допомоги із  Запорізької, Полтавської, Миколаївської,  Харківської, Херсонської, Донецької, Дніпропетровської областей. Це бригади, у складі яких фельдшери, лікарі, що спеціалізуються  з надання екстреної допомоги у випадках невідкладних станів. Суддівська команда складалася з представників різних регіонів. Кожен повинен був випробувати себе на чотирьох тематичних локаціях. Команди  отримали складні завдання, діяти слід було швидко, але оцінювалась передусім  професійність командної роботи.

Кульмінаційним моментом  стало  проведення первинного медичного сортування великої кількості постраждалих. В умовах, близьких до реальних, треба було максимально швидко визначити пріоритетність надання допомоги цим людям, її характер. Навіч було продемонстровано зв’язок  між  догоспітальним і госпітальним етапами допомоги.

Суддівська колегія оприлюднила остаточні результати «Запорізьких медичних змаганнь-2018».