Участь у робочій зустрічі з приводу впровадження в тестовому режимі програмного продукту «Централь 103»

31.08.2018 в Міністерстві Охорони Здоров’я України пройшла робоча зустріч з приводу впровадження в тестовому режимі програмного продукту «Централь 103», який має за мету централізувати та консолідувати обіг медичної інформації у службі екстреної медичної допомоги, підвищити рівень якості у наданні медичних послуг швидкою допомогою в Україні.

На зустріч було запрошено представників лише тих обласних центрів екстреної медичної допомоги, де вже створено новітні диспетчерські із сучасними програмно-апаратними комплексами, а саме: представники Вінницької, Донецької, Запорізької, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Херсонської областей та міста Києва.

Донеччину представляли директор Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Кіяшко та начальник відділу автоматизованих систем управління Центру Євген Жогло.

Розпочав зустріч заступник Міністра Охорони Здоров’я Олександр Лінчевський, який подякував присутнім за успішне втілення у себе в регіонах сучасних інформаційних технологій. Спікерами заходу були: Олександр Данилюк – керівник експертної групи з питань надання екстреної медичної допомоги МОЗ України, Роман Ланський — керівник проекту модернізації оперативно-диспетчерської служби екстреної медичної допомоги.

Таким чином, Донецький Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф знаходиться у сучасному тренді впровадження інформаційних технологій та бере участь у створенні й тестуванні всеукраїнського варіанту медичної інформаційної системи швидкої допомоги.