Участь у селекторній нараді з приводу обговорення проблемних питань профілактики  та лікуванню опікових травм у дітей

11 квітня 2018 фахівці департаменту охорони здоров’я взяли участь у селекторній нараді з приводу обговорення проблемних питань профілактики  та лікуванню опікових травм у дітей. Розробка та впровадження заходів щодо профілактики дитячого травматизму та дитячої смертності вкрай важливы оскільки рівень малюкової смертності від травм та випадкових причин за 2018 склав 7,2 % в структурі малюкової смертності, що в 2 рази більше відповідного показника 2016 року в Донецькій області.

З метою залучення матерів і вагітних жінок до профілактики дитячого травматизму і дитячої смертності департаментом охорони здоров’я було запропоновано  закладам охорони здоров’я здійснити наступні заходи:

  1. Забезпечити друк та розповсюдження плакатів та буклетів з профілактики опіків;
  2. Організувати розповсюдження ролику з профілактики опікової хвороби;
  3. Залучити до реалізації заходів Проекту фахівців соціальних служб, департаментів освіти, управлінь державної служби з надзвичайних ситуацій, неурядових організацій, представників засобів масової інформації;
  4. У закладах охорони здоров’я започаткувати проведення навчальних семінарів для вагітних, які знаходяться під медичним спостереженням;
  5. Ввести в школах відповідального батьківства курс навчальних лекцій з профілактики травматизму дітей, в тому числі від опікової травми.