Участь у семінарі для працівників юридичних служб

25 червня 2019 року головний спеціаліст  відділу навчальних закладів, післядипломної освіти, мобілізаційної роботи, ресурсного та правового забезпечення Чистова Т.В. взяла участь у семінарі, на який запрошувались працівники юридичних служб, райдержадміністрацій, міський та районних у містах рад, районних адміністрацій у містах, управлінь та служб облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, урядових органів у системі міністерств, державних підприємств, установ та організацій.

Захід організовано головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області спільно з Представництвом Датської Ради у справах біженців в Україні.

Розглядались наступні питання:

  1. Роз’яснення щодо використання нової редакції «Українського правопису», схваленого постановою Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 437.
  2. Забезпечення функціонування української мови як державної, відповідно до набуття чинності Закону України від 25.04.2019  № 2704 – VIII.
  3. Організація проведення позачергових виборів народних депутатів України 21.07.2019. Порядок та умови реалізації виборчого права внутрішньо переміщеними особами та громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території.
  4. Загальні питання з охорони праці та техніки безпеки (дотримання Закону України  «Про охорону праці», нормативно-правова документація).