Участь у семінарі на тему «Гендерно-обумовлене насильство: що потрібно знати організаціям, які працюють з ВПО та громадами в Донецькій області»

16 травня 2017 року в м. Краматорськ відбувся семінар на тему «Гендерно-обумовлене насильство: що потрібно знати організаціям, які працюють з ВПО та громадами в Донецькій області», в якому прийняли участь співробітники департаменту охорони здоров’я, управління у справах сім’ї та молоді, служби у справах дітей, громадські та гуманітарні організації.

Під час проведення семінару відбулася панельна дискусія на тему: «Міжвідомче реагування на гендерно – обумовлене насильство: заходи та ресурси в Донецькій області. Діяльність Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми», в  якій прийняли участь представники структурних підрозділів Донецької обласної державної адміністрації. Начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Дорошенко виступив з доповіддю про організацію медичної допомоги постраждалим від насильства в Донецькій області.