Участь у відео-нараді щодо реалізації проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку

25 квітня 2018 року заступник директора департаменту – начальник управління економіки та фінансів Півненко Олена Анатоліївна та заступник начальника управління – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності управління економіки та фінансів, головний бухгалтер департаменту Крутько Аліна Валеріївна взяли участь у відео-нараді за участю представників Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України, фахівців групи технічної допомоги «Транстек» і представників Групи технічної координації ПРООН.  Мета наради – реалізація проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку, перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1068.

Обговорювалися наступні питання:

 1. Підписання розпорядниками коштів  «Угод про передачу коштів позики»: загальні питання, типові помилки тощо. Строки підписання та порядок  направлення на розгляд до Мінрегіону.
 2. Останні за часом зміни до договору на виконання робіт.
 3. Останні за часом зміни до процедури залучення виконавців з технічного нагляду та уточнення договору з виконавцем.
 4. Фінансові питання, зокрема:
  • Питання залучення коштів із місцевих бюджетів для сплати банківських послуг.
  • Виконання інших обов’язків згідно до «Угод про передачу коштів» позики (аудит, страхування тощо).
  • Питання розподілу коштів між окремими статтями витрат при виконанні будівельних робіт.
 5. Підготовка платіжних документів для оплати авансу. Стан виконання робіт по субпроектам, що вже отримали авансові платежі.
 6. Обговорення стану доопрацювання проектної документації, що отримала  негативні висновку з боку ПРООН. Розробка рекомендацій кінцевим бенефіціаарам з даного птання.
 7. Загальний стан виконання НКПВУ.