Участь  у відкритому засіданні Підкомітету  з контролю реалізації питань медичної реформи Комітету Верховної Ради  України з питань охорони здоров’я

06 червня  2018 начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Ватуліна Яніна Анатоліївна, начальник КЗОЗ « Інформаційно-аналітичного центру медичної статистики» Гудино Юлія Василівна та Заступник головного лікаря з питань медичного обслуговування населення КЗ Маріупольської  міської ради   “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Маріуполя” Матвєєв Євгеній Валерійович  взяли участь  у відкритому засіданні Підкомітету  з контролю реалізації питань медичної реформи Комітету Верховної Ради  України з питань охорони здоров’я. Захід організовано з метою надання фахових роз’яснень щодо порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги.

Також було проведено аналіз стану готовності надавачів первинної медичної допомоги до реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантів для первинної медичної допомоги по кожній області.

Мережа закладів охорони здоров’я  первинного рівня в Донецької області складається з 34 закладів первинної медико-санітарної допомоги.

Станом на 01.06.2018  автономізовано 11 ЦПМСД, які вже подали заяву про укладання договору с Національною службою здоров’я України. До 1 липня 2018 року в області будуть автономізовані ще 14 медичних закладів.   9 закладів охорони здоров’я  первинної медичної допомоги закінчать процедуру автономізації до 01.08.2018.

З метою створення умов для укладання з пацієнтами декларацій про надання медичних послуг з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами  підключено до мережі Інтернет 247 лікарських амбулаторій. Станом в Донецькій  області підписано 474106 декларацій  (25 % від кількість мешканців регіону).