Участь у засіданні «круглого столу»  на тему:  «Аналіз практики у сфері збору даних стосовно паліативної допомоги»

25 січня 2018 року спеціалісти департаменту охорони здоров’я взяли участь у засіданні «круглого столу»  на тему:  «Аналіз практики у сфері збору даних стосовно паліативної допомоги», що відбулось у м.Києві. Під час заходу було проведено презентацію аналізу практики збору даних у сфері паліативної допомоги в Україні, зокрема на основі даних про надання  паліативної допомоги та потреби у ній, які були надані департаментами охорони здоров’я та обговорювалися результати аналізу  в контексті ефективності впровадження інструментів  фіксації  відповідних даних.

Також були розглянуті наступні питання:

  1. Моделювання потреби у паліативній допомозі в Україні (на основі методології, що рекомендована ВООЗ, ЮНІСЕФ та офіційних даних Державної служби статистики України і ДЗ «Центр медичної статистики МОЗ України»).
  2. Результати апробації у Полтавській області проектів форми медичної статистичної  звітності щодо надання паліативної допомоги  та результати збору даних із застосування Уніфікованого клінічного протоколу Паліативної допомоги при хронічному больовому синдромі за допомогою  онлайн – форми.
  3. Практична необхідність збору детальних та достовірних даних щодо потреби у паліативній допомозі та рівня її надання, для точного розрахунку фінансування паліативної допомоги та точного квот діючих  речовин та прекурсорів для виробництва підконтрольних знеболювальних препаратів сильної дії.