Участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Створення державної системи оцінки технологій охорони здоров’я як необхідного інструменту реформування медичної галузі»

24 жовтня  2018 року Комітет Верховної Ради України проводив засідання «круглого столу» на тему: «Створення державної системи оцінки технологій охорони здоров’я як необхідного інструменту реформування медичної галузі». Ініціатор та модератор заходу – заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Сисоєнко І.В.

В засіданні прийняли участь представники департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. На зустрічі обговорювались питання  розробки вітчизняних та можливу імплементацію Україною іноземних актів у сфері запровадження системи медичних технологій. Головною метою системи оцінки медичних технологій є надання необхідних даних представникам охорони здоров’я, що приймають рішення на національному, регіональному та локальному рівнях для формування об’єктивної оцінки щодо впровадження показників «витрати – ефективність» для нових та існуючих технологій охорони здоров’я. Це дасть змогу надати повну, достовірну та об’єктивну  інформацію стосовно клінічної ефективності та економічної доцільності застосування досліджуваної технології (лікарського засобу, медичного обладнання, управлінського рішення) особам, які приймають рішення в сфері охорони здоров’я.