Участь у засіданні обласної атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2017 року

03 жовтня 2017 року  спеціаліст департаменту охорони здоров’я Ірина Олександрівна Криштопіна взяла участь у засіданні обласної атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2017 року. Засідання проводилось під головуванням заступника голови облдержадміністрації Стокоза І.С.

У роботі комісії взяли участь:

  • члени атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2017 року;
  • експерти (залучені спеціалісти) територіальних відділень центральних органів виконавчої влади, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

В цьому році згідно плану проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку проведено державну атестацію у 5-ти дитячих закладах оздоровлення та відпочинку: 2 дитячі заклади підтвердили свою категорію (вищу) ДЗОВ «Юний моряк», «Буревісник», підвищив категорію з першої на вищу «Шоколад», отримав вищу категорію ДЗОВ «Брусино» та першу категорію «Лісова казка».