Участь у засіданні регіональної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

25 квітня 2017 року спеціалісти департаменту охорони здоров’я Дорошенко Сергій Анатолійович та Коваленко Наталія Вікторівна взяли участь у засіданні регіональної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Засідання пройшло під головуванням заступника голови облдержадміністрації Стокоза І.С.

До участі також запрошувалися представники департаменту освіти та науки облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення, служби у справах дітей, головного управління національної поліції, Донецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Були розглянуті питання:

  1. Про реалізацію проекту Фонду народонаселення ООН в Україні «Посилення реагування на потреби найуразливіших категорій жінок та дівчат, які постраждали від збройного конфлікту на сході України, шляхом міжсекторального забезпечення захисту та доступу до отримання допомоги» в Донецькій області
  1. Про хід реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на період до 2020 року та проекту «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України» спільної програми ПРООН та ООН Жінки.