Участь в обговоренні проекту Державного стандарту надання послуги раннього втручання

30 січня 2019 року в м. Київ начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям Дорошенко С.А взяв участь в обговоренні проекту Державного стандарту надання послуги раннього втручання. Під час заходу, який був організований Міністерством соціальної політики України, був представлений Закон України „Про соціальні послуги” прийнятий Верховною Радою України 17 січня 2019 року. Крім того, були розглянуті:

  • проект Державного стандарту надання послуги раннього втручання;
  • проект Концепції створення та розвитку системи послуг раннього втручання в Україні (в новій редакції);
  • проект плану заходів з реалізації у 2017 – 2020 роках пілотного проекту „Створення системи надання послуг раннього втручання” для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя.

Послуга раннього втручання – це сімейноцентрована послуга, яка поєднує медичну, психологічну, соціальну і педагогічну допомогу, що надається мультидисциплінарною командою фахівців, спрямована на забезпечення розвитку дітей віком від народження до 3 років включно з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень, зростання та виховання їх у середовищі, яке є природним для дітей відповідного віку без порушень, або максимально наближеному до нього, передбачає підтримку батьків таких дітей.