Участь в засіданні Координаційної ради у справах дітей облдержадміністрації 

24 квітня 2018 головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям управління організації та розвитку медичної допомоги населенню  Коваленко Н.В. взяла участь в засіданні Координаційної ради у справах дітей облдержадміністрації  «Про стан взаємодії управлінь, відомств, служб та установ області з питань соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах».   На засіданні затвердили  План спільних  заходів щодо соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, запобігання негативним проявам серед них в Донецькій області на 2018 рік.

 Основною метою роботи Координаційної ради є створення ефективного механізму захисту маленьких громадян України, які потерпають від недбалості своїх же батьків.  Для цього  працівниками державних органів проводиться профілактична робота з батьками, що не виконують обов’язки по вихованню дітей, та  соціально – педагогічна робота з дітьми і родинами, які опинились в складних життєвих обставинах. 

На засіданні було проаналізовано стан взаємодії управлінь, відомств, служб та установ області з питань соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах,  а також опрацьовано алгоритм інформування соціальних служб про надзвичайні події, пов’язані  з неповнолітніми.

Коваленко Н.В.  звернула увагу на аспект впливу соціального статусу родини на формування показника малюкової смертності.