Урочисте відкриття відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги та травматологічного відділення у Волноваській ЦРЛ

17 грудня 2018  у Волноваській центральній районній лікарня після капітального ремонту відбулося урочисте відкриття відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги та травматологічного відділення. Це одне із перших відділень екстреної медичної допомоги, яке відкрито на підконтрольній українській владі території Донецької області. В рамках підготовчої роботи щодо реформування стаціонарної медичної допомоги, Волноваською центральною районною лікарнею зроблено крок вперед як лікарні інтенсивного лікування I рівня. До складу відділення входять приміщення для очікування пацієнтів та їх супроводжуючих, приміщення для реєстрації, сортування хворих, для проведення інтенсивної терапії, реанімаційна палата, спеціалізоване приміщення для надання допомоги при поєднаних ушкодженнях для проведення операційних втручань, маніпуляцій та обстежень за життєвими показниками, лікарсько-медсестринський пост на межі між приміщенням для проведення інтенсивної терапії та палатами, палати для осіб з неадекватною поведінкою.

Кошти на проведення капітального ремонту виділено Волноваською районною радою. Слід відмітити, що  у Волновасі місцева влада опікується охороною здоров’я, бачить проблеми галузі та допомагає їх вирішувати.

У заході прийняли участь народний депутат України Дмитро Лубінець, голова Волнваської райдержадміністрації Дмитро Такаджи, голова районної ради Валерій Лубінець, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко та представник департаменту охорони здоров’я облдеражадміністрації Марина Корнєєва. Департамент охорони здоров’я вітає колектив, бажає подальших успіхів та здобутків, бо це початок шляху удосконалення медичної допомоги.