В Селидовому відбувся тренінг для лікарів та медичних сестер в рамках проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”

29 – 30 вересня в приміщенні дитячої  бібліотеки м.Селидове відбувся тренінг в рамках проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я” для лікарів та медичних сестер КНП «ЦПМСД Селидівської міської ради» та  КНП ЦПМСД м. Бахмута.

Це були 2 вражаюче цікавих дні, наповнених важливою, корисною та оновленою інформацією від Національного тренера ІСРС-2, сімейного лікаря Вадима Вуса про принципи сімейної медицини в контексті пацієнт-орієнтованості, біль голови, запаморочення, біль в спині та інше. Асистентками Вадима виступили Юлія Парфенова, Марина Мургіна, Христина Строїч, які дали не менш важливі поради . Змістовними та  цікавими виявилися доповіді  про анемії, їх диференційну діагностику та червоні прапорці при діагностиці для більшої концентрації уваги.

Ще однією з найактуальніших тем як в практиці захворювань, так і на тренінгах стала тема Неврології. Здається, що це настільки поширено, адже зустрічається в практиці лікарів постійно, і вони вже все знають про неврологію, але й тут не обійшлося без нових порад та методів до підходу в лікуванні.

ЦПМСД Селидівської міської ради щиро  дякує проекту за змогу отримати додаткові знання з діагностики, лікування та профілактики захворювань наших пацієнтів, висловлює  вдячність та повагу тренеру Вадиму Вусу та його чарівним асистенткам.