Відбулися навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка може виникнути в осінньо-зимовий період

30 листопада 2017 року за дорученням голови Донецької ОДА, керівника військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І., в місті Маріуполь відбулися навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка може виникнути в осінньо-зимовий період.

В заходах приймали участь підрозділи Державної служби надзвичайних ситуацій, правоохоронних органів, фахівці Донецького облавтодору,  підприємства Маріупольської міської ради та станції швидкої медичної допомоги м. Маріуполя обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На території колишнього аеропорту інсценована ситуація пов’язана з  виникненням загрози снігових переметів та потрапляння населення, яке здійснює пересування на автомобільному транспорті, у снігову пастку. Також, під час проведення рятувальних робіт, було «знайдено» підозрілий предмет схожий на вибухонебезпечний пристрій.

До міста події з Маріупольської станції швидкої медичної допомоги направлено 3 бригади екстреної медичної допомоги, які оснащені сучасним медичним обладнанням.

Медичні працівники станції ШМД показали високий професійний рівень, що до реагування на виникнення надзвичайної ситуації та ліквідації його наслідків.