Відбулося чергове засідання Госпітальної ради Покровського госпітального округу за участю представників ПРООН

05 серпня 2019 у м. Покровськ відбулося чергове засідання Госпітальної ради Покровського госпітального округу за участю представників ПРООН в рамках співпраці щодо розробки багаторічного стратегічного розвитку госпітального округу. На розсуд членів ради було представлено ситуаційний план та аналіз поточного стану планування медичного обслуговування населення у Покровському госпітальному окрузі Донецької області. Госпітальна рада відзначає, що окрузі з чисельністю населення 422,5 тисяч мешканців, до складу якого згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України від від 27 грудня 2017  № 995-р входять заклади, розміщені на території  Покровська, Мирнограду, Селидовому,  Добропілля, Новогродівки, Авдіївки, Покровського району, Мар’їнського району, Ясинуватського району, Добропільського району, зроблено спробу розробити передбачений Примірним положенням про госпітальний округ план розвитку.

План містить пропозиції щодо розподілу функціональних ролей між лікарнями, що входять до складу округу та  інвестиційних потреб на здійснення ремонтів, поліпшення матеріально-технічної бази, пропозиції щодо поліпшення забезпеченості цих закладів кадрами тощо. Так, цим проектом плану розвитку Покровського ГО на його території передбачено створення 5 багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, 4 лікарень планового лікування, 2 лікарень відновного лікування та 2 лікарень паліативної допомоги.

1 жовтня 2018  зазначений документ розглянуто та прийнято за основу на засіданні Госпітальної ради округу. При цьому представникам територіальних  суб’єктів ГО запропоновано надати пропозиції щодо вдосконалення плану у розрізі відповідних адміністративних територій.

Але Госпітальна рада відзначає, що план розвитку потребує доопрацювання, для чого й розпочато співробітництво із представниками ПРООН.

У заході взяла участь представник департаменту М. Корнєєва