Відбулося розширене засідання міжвідомчої комісії підготовлення до проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року за участю уповноваженого у справах людини в Україні, народного депутата України Денисової Л.Л.

У зв’язку зі спалахом гострої кишкової інфекції у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку 19.07.2018 відбулося розширене засідання міжвідомчої комісії підготовлення до проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року за участю уповноваженого у справах людини в Україні, народного депутата України Денисової Л.Л., заступника директора департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування, начальника відділу нормативно-методичного забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей Міністерства соціальної політики України, представників територіальних відділень центральних органів виконавчої влади та представників власників та орендарів закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко», що є філією  закладу оздоровлення та відпочинку «Яструбок».

Під час роботи розглянуті питання щодо локалізації та ліквідації спалаху інфекції у закладу оздоровлення та відпочинку, лікування хворих та проведення профілактичних оглядів контактних осіб, а також про недопущення в майбутньому подібних подій.

На теперішній час захворіли діти отримують лікування в закладах охорони здоров’я мм. Лиман, Слов’янськ, Краматорськ, Мирноград, Дружківка, Костянтинівка.

Станом на 12-00 19.07.2018 стаціонарне лікування отримують  92 особи:

  • в інфекційному відділенні Лиманської ЦРЛ 9 дітей;
  • в інфекційному відділенні Слов’янської дитячої лікарні – 24 дитини;
  • в інфекційному відділенні міської лікарні м. Слов’янська – 13 осіб, з них 4 співробітника закладу та 9 відпочиваючих у віці 18 років;
  • в інфекційному відділенні ДТМО м. Краматорська – 31 дитина;
  • в інфекційному відділенні МЛ №1 м. Краматорська – 2 особи, з них 1 співробітник закладу відпочинку та 1 відпочиваючий у віці 18 років;
  • в інфекційному відділенні МЛ м. Дружківка – 6 дітей;
  • в інфекційній лікарні м. Мирноград – 6 дітей;
  • в інфекційній лікарні м. Костянтинівки – 1 дитина.

На амбулаторному лікуванні в м. Покровськ знаходяться 2 дитини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стан захворілих дітей постійно моніторується фахівцями департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, загрози життю дітей немає. Всі захворіли, в тому числі 5 співробітників табору,  отримують необхідну медичну допомогу в повному обсязі. Всі діти консультовані головним позаштатним дитячим інфекціоністом департаменту охорони здоров’я, проводиться корекція лікування. Продовжується патронажний нагляд за дітьми та членами їх родин.

19.07.2018 головний педіатр департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації відвідав інфекційні відділення Слов’янської дитячої лікарні та ДТМО м. Краматорська. Всі діти отримують необхідну медичну допомогу. Стан дітей на теперішній час задовільний.