Відбувся науково-практичний семінар для студентів Донецького національного медичного університету

27-28 листопада 2017  Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф сумісно з Донецьким національним медичним університетом провів науково-практичний семінар для студентів    v курсу медичного університету.

Фахівці Центру ознайомили студентів з організацією та особливостями надання екстреної медичної допомоги населенню Донецької області.

В теоретичній частині семінару, яку проводив Сміщенко Володимир- головний лікар станції швидкої медичної допомоги    м. Краматорська майбутні лікарі мали можливість отримати та вивчити сучасні аспекти по наданню екстреної медичної допомоги в Україні та в деяких інших країнах світу.

Сміщенко Володимир відповів на запитання студентів щодо майбутньої реформи екстреної медичної допомоги. Після терористичної частини майбутнім лікарям була надана можливість наявно ознайомитись з роботою сучасної оперативно-диспетчерської служби Центру.

Але найбільш жвавий інтерес студенти проявили до автомобілів екстреної медичної допомоги.  Їх вразило сучасне медичне обладнання та медичні препарати якими оснащені автомобілі та бригади ЕМД.

 

Керівництво Центру та ДонНМУ високо оцінили проведення семінару та виявили бажання подальшої співпраці.