Відкриття відремонтованої будівлі станції переливання крові у м.  Маріуполь

Сьогодні, 26 вересня 2017 року, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Геннадійович Узун взяв участь в урочистому відкритті відремонтованої будівлі станції переливання крові у м.  Маріуполь. Ця подія стала можливою завдяки програмі розвитку ООН «Відновлення та побудови світу» та фінансової підтримки Уряду Японії.

На теперішній час КЛПУ «СПК м. Маріуполя» згідно свого статуту організовує заготівлю, переробку та тестування донорської крові з метою забезпечення компонентами крові 12 лікувальних установ міста Маріуполя та двох прикріплених сільських районів (Нікольського та Мангушського).

За рік станція переливання крові заготовлює та переробляє в середньому  5,5 тон донорської крові.

З моменту переводу станції до нової будівлі до теперішнього часу не проводилися капітальні ремонти будівлі, хоча в цьому була об’єктивна необхідність. Після звернення керівництва станції переливання крові в 2016 році до програми розвитку ООН «Відновлення та побудови світу», установу було включено до програми надання гуманітарної допомоги, а саме капітального ремонту (термомодернізації) на 2017 рік. Ремонтні роботи було розпочато в березні 2017 року та закінчено у вересні поточного року.