Відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Опитне Бахмутського району

1 квітня 2021 року в м. Бахмут презентували нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини № 5. Сучасне приміщення збудоване на виконання проєкту «Доступна медицина». Нову будівлю в селищі Опитне звели з нуля. Витратили на будівництво близько 10 мільйонів гривень.
Амбулаторія в Опитному була, але у 2015 р. у приміщення амбулаторії влучив снаряд. З того часу амбулаторія розміщувалась у пристосованих будівлях.
У 2018 році в рамках Програми «Розбудова сільської медицини», було прийнято рішення про будівництво нової амбулаторії в селищі Опитне. У 2019 р. розпочато будівництво.
Затишна будівля, комфортні умови праці та все необхідне для надання первинної допомоги. Тут враховані сучасні вимоги до приміщень та медичного обладнання. Нова амбулаторія збудована з усіма вимогами щодо зручності та доступності для маломобільних груп населения та осіб з інвалідністю.
Очільник Бахмутської громади Олексій Рева разом із заступником голови Донецької облдержадміністрації Денисом Клюшниковим проінспектували новостворену амубалторію та переконалися в якості проведених робіт. Олексій Рева також наголосив, що проєкти з побудови подібних об’єктів на території громади будуть продовжені. Медики також задоволені новими умовами праці та впевнені, що кількість одужавших буде зростати.
Населення селища Опитне складає 2631 людину. Із сімейними лікарями амбулаторії укладено 2783 декларації, з яких 453 дитини. До цього числа увійшли і мешканці м. Бахмута та навколишніх сіл. Серед обслуговуваного населення мають хронічні захворювання серцево-судинної системи – 692 особи, 117 осіб маюіь цукровий діабет. Окрім того в амбулаторії надаються послуги лікарей-стоматологів.