Виробнича нарада присвячена підсумкам роботи перинатальної служби в Донецькій області за 2016 рік.

Відповідно до Плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на 2017 рік 26.04.2016 відбулася виробнича нарада у заступника директора департаменту – начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню присвячена підсумкам роботи перинатальної служби в Донецькій області за 2016 рік.  

На нараді були присутні співробітники кафедри акушерства та гінекології ДНМУ МОЗ України м. Краматорськ, головні лікарі пологових будинків, перинатальних центрів ІІ рівня, головні позаштатні міські/районні фахівці з акушерства та гінекології, завідуючі жіночими консультаціями та пологовими стаціонарами.

Під час проведення наради були заслухані наступні доповіді:

  1. Начальник відділу лікувально – профілактичної допомоги дітям та матерям виступив з доповіддю Дорошенко С.А. «Про підсумки роботи акушерсько-гінекологічної служби в Донецькій області у 2016 р.».
  2. Про підсумки роботи неонатологічної служби області у 2016 році доповіла головний спеціаліст відділу лікувально – профілактичної допомоги дітям та матерям Коваленко Н.В.
  3. Завідуючий кафедрою акушерства та гінекології ДНМУ МОЗ м. Краматорськ проф. Астахов В.М. доповів про лікувально-консультативну та учбово-методичну роботу кафедри акушерства та гінекології Донецького медичного університету.
  4. Про виконання принципів регіоналізації перинатальної допомоги у розрізі перинатальних центрів доповіли: Комлєв К.В. – головний лікар КЗОЗ «Перинатальний центр м. Маріуполь», Циганок І.І. – завідуючий перинатального центру у складі Покровської ЦРЛ, Папін М.Г. – завідуючий відділенням патології вагітних КМУ «Міська лікарня № 1» м. Краматорськ.