Виїзний спільний прийом громадян директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Узуна Юрія Геннадійовича у м.Селидове

25.05.2018 відбувся виїзний спільний прийом громадян директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Узуна Юрія Геннадійовича, за участю начальника управління соціального захисту населення Селидівської міської ради у м. Селидове.

На прийом звернулося 3 особи. Заявники порушили наступні питання: про призначення та виплату допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, про відмову у видачі амбулаторної картки дитини для огляду лікарем-отоларингологом, про надання роз’яснень щодо права безкоштовного або з 50% знижкою отримання медичних препаратів. Надано ґрунтовні роз’яснення стосовно порядку призначення та виплати допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, вирішення порушених заявниками питання знаходяться на особистому контролі директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, надані відповідні доручення виконавцям.

Також Юрій Геннадійович прийняв участь у святкових заходах з нагоди закінчення навчального року у Селидівській загальноосвітній гімназії Селидівської міської ради в загальноосвітній гімназії м. Селидове.