З 01.04.2017 розпочав свою роботу КЗОЗ «Центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м.Бахмут»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З 01.04.2017  розпочав свою роботу КЗОЗ «Центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м.Бахмут» (далі – Центр).

Основним напрямком роботи Центру є проведення системної, комплексної медичної, психолого-педагогічної, соціальної реабілітації дітей-інвалідів, дітей з органічними ураженнями нервової системи, порушеннями психіки у віці від одного до сьомі років. Режим роботи Центру з 7.00 до 19.00. Медичні послуги надаються безкоштовно, передбачається чотириразове харчування дітей. Діти перебувають у Центрі без батьків.

Супровідна документація для влаштування дітей до Центру оформлюється за місцем постійного проживання батьками, або особами що їх замінюють, після попереднього узгодження з адміністрацією Центру.

У разі виникнення додаткових питань пропонуємо Вам звертатися до в.о. головного лікаря КЗОЗ «Центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м.Бахмут» Мілько Наталії Володимирівни(контактний телефон:  (0627) 44-51-49).

Попередній запис до КЗОЗ «Центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м.Бахмут» проводиться юрисконсультом цього закладу Негодуйко Оленою Геннадіївною за вищезазначеним телефоном.