з питання організації роботи виїзних бригад екстреної акушерської допомоги в північному та південному регіонах області

14 лютого відбулася робоча нарада у заступника директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Філіппової Наталії Георгіївни з питання організації роботи виїзних бригад екстреної акушерської допомоги в північному та південному регіонах області (мм.Маріуполь, Краматорськ). В нараді прийняли участь в.о. директора КЛПУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Кіяшко І.А., начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям департаменту охорони здоров’я Дорошенко С.А. та керівники акушерсько-гінекологічних підрозділів закладів охорони здоров’я області.
Створення бригад є одним з актуальніших питань удосконалення перинатальної допомоги в області. Відсутність в області закладів охорони здоров’я III рівня перинатальної допомоги призводить до необхідності створення відповідних умов для транспортування вагітних, роділь та породіль, як в межах області так і до сусідніх областей.
Основними умовами транспортування є кваліфікований склад медичних працівників та спеціально обладнаний автомобіль.Створення бригад дозволить підвищити якість медичної допомоги вагітним, роділлям та породіллям.