Засідання круглого столу «Співпраця в межах проекту «Поліпшення ситуації з грудним вигодовуванням та імунізацією в Донецькій області»

ГО «ПРОМИР»  за підтримки  Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розпочинає проект проект «Поліпшення  ситуації з грудним вигодовуванням та імунізацією в Донецькій області». Проект триватиме з жовтня 2017 року по лютий 2018 року в містах Покровськ, Мирноград, Торецьк, Бахмут, Дружківка, Краматорськ, Костянтинівка.

24 жовтня 2017 року обласний неонатолог Коваленко Наталія Вікторівна прийняла участь у засіданні круглого столу «Співпраця в межах проекту «Поліпшення ситуації з грудним вигодовуванням та імунізацією в Донецькій області».

На засіданні розглядалися наступні питання:

  1. Актуальність проблем рівня розповсюдження грудного вигодовування, імунізації та реанімації новонароджених в Донецькій області.
  2. Прагнення ЮНІСЕФ розширити заходи IYCF та психосоціальної підтримки у регіоні.
  3. Проект «Поліпшення ситуації з грудним вигодовуванням та імунізацією в Донецькій області».
  4. Проект « Підвищення рівня розповсюдження грудного вигодовування в Добропільському і Слов’янському районах Донецької області».
  5. Обговорення взаємодії в межах проекту «Поліпшення ситуації з грудним вигодовуванням та імунізацією в Донецькій області».

Окрім того, Коваленко Н.В. було ананонсовано початок тренінгів з первинної реанімації новонароджених, які відбудуться в рамках Проекту за підтримки ЮНІСЕФ та ГО”Промир”, для лікарів-неонатологів,педіатрів, акешерів-гінокогогів, акушерок та медичних сестер, що надають допомогу немовлятам у пологовій залі. Учасникам круглол столу презентовано доповідь з основними аспектами надання допомоги новонародженим на сучасному етапі.