Зустріч представників департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації та відділу охорони здоров’я Краматорської міської ради з колективом акушерсько-гінекологічних та неонатологічного підрозділів КМУ «Міська лікарня № 1», на базі яких буде створено Перинатальний центр

17.01.2018 відбулася зустріч представників департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації та відділу охорони здоров’я Краматорської міської ради з колективом акушерсько-гінекологічних та неонатологічного підрозділів КМУ «Міська лікарня № 1», на базі яких буде створено Перинатальний центр.
Під час зустрічі заступник директора департаменту Філіппова Н.Г. розповіла про механізм створення Перинатального центру та перспективи організації його роботи.
Начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям департаменту охорони здоров’я Дорошенко С.А. розповів про нагальну потребу створення в Донецькій області обласного перинатального центру ІІІ рівня та передбачувану структуру закладу.
Начальник відділу охорони здоров’я Краматорської міської ради Мельник В.П. надала інформацію про прийняте рішення сесії Краматорської міської ради «Про виділ Перинатального центру м. Краматорська зі складу Комунальної медичної установи «Міська лікарня №1» та терміни його передачі у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст, що перебуває  в управлінні обласної ради.