Зустріч спільної делегації Національного Товариства Червоного Хреста України (НТЧХ), Представництва Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні

6 квітня під головуванням голови Донецької ОДА Павла Жебрівського відбулася зустріч спільної делегації Національного Товариства Червоного Хреста України (НТЧХ), Представництва Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні. В зустрічі прийняли участь представники департаменту охорони здоров’я, департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області. Під час наради були розглянуті питання проведеної роботи та подальшої співпраці НТЧХ та державних органів влади.

Павло Жебрівський зауважив, що НТЧХ одна з небагатьох організацій, яка не тільки оперативне реагують на кризові ситуації, але й створюють для людей умови для подальшого сталого розвитку. Проте, очільник області окреслив проблему, для вирішення якої потрібно консолідувати сили багатьох організацій. «Наразі найважливіше, чого ми очікуємо від співпраці з міжнародними організаціями – допомога у відновленні житла, ремонт якого за законом не може фінансуватись з обласного бюджету.

Голова Представництва Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні Горкмаз Хусейнов зауважив, що наразі організацією розробляється ціла низка проектів з підтримки людей, які постраждали внаслідок збройного конфлікту, а також для осіб похилого віку. Також він зазначив, що Червоний Хрест має значно розширити співпрацю з органами державної влади у Донецькій області для того, аби спільними зусиллями вирішувати проблемні питання.«Наша місія – допомогти українському Червоному Хресту вирішувати кризові ситуації. В Україні наша організація одна з найпотужніших у світі, проте ми маємо бути впевнені, що у разі виникнення якоїсь кризи наша діяльність буде проходити у тісній співпраці з волонтерами та органами державної влади», – зауважив Горкмаз Хусейнов.

З боку співробітництва з системою охорони здоров’я  представники НТЧХ зауважили на необхідність всебічного розвитку спільної роботи з місцевими медичними працівниками та департаментом охорони здоров’я з питань надання гуманітарної допомоги та підтримки вимушених переселенців.