Зустріч з заступником Міністра охорони здоров’я України Павлом Ковтонюком

14 серпня 2019 року заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк зустрівся з головою облдержадміністрації, керівником військово-цивільної адміністрації Донецької області Кириленко Павлом та представниками департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на чолі з директором структурного підрозділу Узуном Ю.Г. Заступник Міністра ознайомився з особливостями системи охорони здоров’я області і станом справ на сьогоднішній день.

Узун Ю.Г. розповів про успіхи, які вдалося досягти за останні 4 роки. В першу чергу, це можливість надання невідкладної допомоги пацієнтам з інфарктами та інсультами в області; диспетчеризація Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф; відновлення роботи Травматологічної лікарні та робота нейрохірургічного відділення у складі лікарні у м.Лиман; створення Обласної лікарні інтенсивного лікування у Маріуполі. Директор департаменту доповів про перспективи подальшого розвитку системи охорони здоров’я, зокрема: створення Обласного перинатального центру м.Краматорськ , Обласної дитячої лікарні у м.Слов’янськ , Обласного діагностичного центру, Обласної багатопрофільної лікарня у м.Краматорськ .

Заступник Міністра залишився задоволеним станом впровадження реформи на первинній ланці та висловив надію на досягнення неменших результатів у реформуванні вторинної ланки.
Особлива увага була приділена наступним питанням:
– надання екстреної медичної допомоги,
– вакцінація,
– автономізація лікарень.