Звіт щодо виконання заходів передбачених Регіональною програмою щодо запобігання і протидії корупції на 2016-2017 року за 2016 року

 

  УКРАЇНА

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 

вул. Богдана Хмельницького, 6, м. Краматорськ, Донецька область, 84313, тел/факс: (0626) 44-21-64

Веб-сайт: https://doz.donoda.gov.ua, e-mail: zdr.d@dn.gov.ua, mail@doz.donoda.gov.ua, Код ЄДРПОУ 02012556

_____________№_________

На № _______ від  ________

 

 

Звіт щодо виконання заходів передбачених Регіональною програмою

щодо запобігання і протидії корупції на 2016-2017 року

за 2016 року

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 19.02.2016 № 112    “Про Регіональну програму щодо запобігання і протидії корупції на 2016 -2017 року”, з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері запобігання і протидії корупції, департамент охорони здоров’я облдержадміністрації  (далі-департамент) надає звіт щодо виконання заходів передбачених  Регіональною програмою щодо запобігання і протидії корупції на 2016-2017 року (далі Програма):

пункт 1.  Департамент відповідно до Положення про охорони здоров’я облдержадміністрації адміністративні послуги не надає;

пункт 2. У розрахунок на утримання департаменту було включено кошти

на придбання програми електронного документообігу, з метою запровадження

звітності в електронному вигляді, але кошторисом видатків придбання програми не передбачено;

пункт 3. Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на

зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 171, у І кварталі 2017 року проведено спеціальну перевірку за 686 запитами від органів державної влади і своєчасно надано інформацію про результати спеціальної перевірки відомостей стану здоров’я в частині перебування осіб на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я.

Відповідно до Закону України “Про очищення влади” Департаментом у 2016 році проведено перевірки по 21 державному службовцю, по 4 особам (директору та заступникам директора) проведено Донецькою облдержадміністрацією. За висновками перевірок заборони передбачені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади» не застосовуються.

Департаментом у грудні 2016 року проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В». При підготовці проектів наказів про затвердження ситуаційних завдань для посад державної служби категорії “Б” вказується декілька варіантів ситуаційних завдань. Вибір одного з варіантів ситуаційного завдання здійснюється конкурсною комісією перед початком другого етапу конкурсу шляхом випадкового відбору у присутності конкурсантів.

Проходить перевірка переможців конкурсу на  зайняття вакантних посад державної служби.

Відповідно до частини другої статті 49 Закону України «Про запобігання корупції» всі державні службовці категорії «Б»  подали електронні декларації за 2015 рік .

пункт 10. Проводились тематичні заняття з антикорупційної тематики на зборах трудового колективу департаменту та закладах охорони здоров’я.

Фактів притягнення до відповідальності за корупційне правопорушення

працівників департаменту за звітний період не було.

 

 

 

Директор департаменту

охорони здоров’я облдержадміністрації                                                      Ю.Г. Узун

 

 

 

 

 

 

 

 

Стельмашонок А.Г. (0626)44-21-64