Проведено виробничу нараду “Аналіз показника малюкової смертності в Донецькій області за 6 місяців 2019 року та шляхи щодо його зниження”

31 липня 2019 відбулась виробнича нарада у заступника  директора департаменту – начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Філіппової Н.Г. «Аналіз показника малюкової смертності в Донецькій області за 6 місяців 2019 року та шляхи щодо його зниження». У заході взяли участь представники департаменту охорони здоров’я Маріупольської міської ради, управлінь/відділів охорони здоров’я міських рад та райдержадміністрацій, які опікуються питанням надання медичної допомоги дітям та матерям, головні лікарі закладів охорони здоров’я, в яких  надається стаціонарна акушерська, неонатологічна та педіатрична допомога, головні лікарі пологових  будинків, перинатальних центрів, головні позаштатні міські/районні фахівці з акушерства та гінекології, педіатрії, завідуючі акушерських , неонатологічних та дитячих відділень

Нараду відкрила Філіппова Н.Г., яка визначила проблемні питання в акушерській, неонатологічній та педіатричній службах. Особливу увагу було приділено показнику малюкової смертності в Донецькій області.

Заслухані наступні доповіді:

  1. Аналіз структури малюкової смертності в Донецькій області за 6 місяців 2019 року.(Доповідач- головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичних допомоги дітям та матерям Коваленко Н.В.)
  2. Професійна підготовка лікарів як основна складова якісної медичної допомоги (Доповідач-начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям департаменту охорони здоров’я Дорошенко С.А. )
  3. Аналіз якості спостереження за вагітними з перинатальними втратами, які народжували в Перинатальному  центрі м.Маріуполя. (Доповідач – завідуюча пологовим відділенням перинатального центру Узун Т.С.)