ПОЗАШТАТНІ СПЕЦІАЛІСТИ

Персональний склад головних позаштатних спеціалістів  хірургічного профілю

Спеціальність Прізвище, ім’я, по батькові Посада, місце праці
1. Анестезіологія та інтенсивна терапія, токсикологія Нестеренко

Олексій

Миколайович

Професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Донецького національного медичного університету

 

2. Акушерство і гінекологія Ханча

Федір

Олександрович

Лікар   акушер-  гінеколог    КМУ    «Міська    лікарня  №  1    м. Краматорська»

к.мед.н., асистент кафедри акушерства та гінекології Донецького національного медичного університету

3. Ендоскопія Пекарєв

Михайло

Юрійович

Завідувач лікувально-діагностичним відділенням
КЗ «Маріупольська міська лікарня № 1»
4. Клінічна онкологія Птиця

Олександр Герасимович

Головний лікар КЛПУ «Міський онкологічний диспансер

м. Краматорська»

 

5. Комбустіологія Андреєв

Олег

Вадимович

Завідувач опіковим відділенням                             КМУ «Міська лікарня № 3»

м. Краматорська

 

6. Мамологія Залеська

Людмила

Миколаївна

Завідувач диспансерним відділенням КЛПУ «Міський онкологічний диспансер

м. Краматорська»

 

7. Медицина невідкладних станів Кононов

Андрій

Васильович

Заступник головного лікаря СШМД м. Маріуполь
КЛПУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
8. Нейрохірургія Калач

Олександр

Васильович

Доцент кафедри неврології, медичної генетики та нейрохірургії Донецького національного медичного університету

 

9. Ортопедія і травматологія Климовицький Володимир

Гарійович

Професор, доктор медичних наук, головний лікар ККЛПЗОЗ «Обласна травматологічна лікарня»

 

10. Отоларингологія Чібісов

Владислав

Юрійович

Завідувач отоларингологічним відділенням КМУ «Міська лікарня № 3» м. Краматорська

 

11. Офтальмологія Тарасевич

Сергій Михайлович

Завідувач офтальмологічним відділенням КМУ «Міська лікарня № 2» м. Краматорська

 

12. Патологічна анатомія Герасименко

Олександр

Іванович

Професор кафедри патологічної анатомії та судової медицини Донецького національного медичного університету

 

13. З програмного гемодіалізу та еферентних методів лікування Жук

Олександр

Євгенович

Завідувач відділенням програмного гемодіалізу
КЗ «Маріупольська міська лікарня № 1»
14. Репродуктивне здоров’я ті планування сім’ї Айзятулова

Ельміра

Максутовна

 

Директор клініки репродуктивної медицини доктора Айзятуловой, д.мед.н, професор кафедри акушерства і гінекології Донецького національного медичного університету

 

15. Стоматологія Ярова

Світлана

Павлівна

Завідувач кафедри стоматології
№ 2 Донецького національного медичного університету
16. Судово-медична експертиза Кіргет

Сергій

Станіславович

Начальник КЛПУ «Донецьке обласне бюро судово-медичної експертизи»

 

17. Сурдологія Мінаєв

Олександр Анатолійович

Лікар-отоларинголог КМУ «Міська лікарня №1»
м. Краматорська
18. Торокальна хірургія Бакланов

Микола

Сергійович

Торокальний хірург хірургічного відділення № 1,№ 2 КМУ «Міська лікарня № 1» м. Краматорська

 

19. Трансфузіологія Белянін

Володимир

Леонідович

Головний лікар  КЛПУ «Станція переливання крові

м. Краматорська»

 

20. Урологія Рощін

Юрій

Володимирович

Д.мед.н., професор кафедри хірургії та урології Донецького національного медичного університету

 

21. Хірургія Єпіфанцев

Олександр Анатолійович

К.мед.н., асистент кафедри хірургії Донецького національного медичного університету

 

22. Хірургія серця і магістральних судин Тополов Петро Олександрович Лікар-хірург серцево-судинний Науково-профілактичного центру профілактичної та клінічної медицини Державного управління справами

 

Персональний склад головних позаштатних спеціалістів  терапевтичного профілю

Спеціальність Прізвище, ім’я, по батькові Посада, місце праці
1. Алергологія Сумарокова

Антоніна

Іванівна

 

Лікар-алерголог КЗОЗ «Обласна лікарня інтенсивного лікування
м. Маріуполь»
2. Відновне лікування, реабілітація, лікувальна фізкультура та спортивна медицина і фізіотерапія Сокрут

Валерій

Миколайович

Д.мед.н., професор, завідувач кафедри медичної реабілітації Донецького національного медичного університету

 

3. Гастроентерологія Дейкун

Віктор

Трохимович

Завідувач гастроентерологічним відділенням КЗОЗ «Обласна лікарня інтенсивного лікування
м. Маріуполя»
4. Гематологія Чубатенко

Валентина

Анатоліїна

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи КМУ «Міська лікарня № 3» м. Краматорськ

 

5. Геріатрія Шлегель

Людмила

Іванівна

Завідувач геріатричним відділенням КЗ «Маріупольська міська лікарня № 9 МСЧ працівників морського флоту»

 

6. Дерматовенерологія Єрьоменко

Андрій

Олексійович

Головний лікар КЛПУ «Міський шкірно-венерологічний диспансер

м. Краматорськ»

 

7. Дієтологія Шарафан

Зоя

Вікторівна

Лікар-дієтолог КЗ «Маріупольська міська лікарня № 1»

 

8. Ендокринологія Власенко

Ганна

Вікторівна

Завідувач ендокринологічного відділення КМУ «Міська лікарня

№ 2» м. Краматорськ

 

9. Експертиза непрацездатності населення Андріянов

Михайло

Вікторович

Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності КЛПУ «Міська клінічна лікарня м. Слов’янськ»

 

10. Загальна практика / сімейна медицина Власенко

Олександр

Борисович

Головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Краматорськ»
11. Імунологія Жданюк

Юрій

Іванович

Доцент кафедри внутрішніх хвороб № 2 Донецького національного медичного університету
12. Інфекційні хвороби Пономаренко

Наталія

Ярославівна

Завідувач інфекційним відділенням КМУ «Міська лікарня № 1» м. Краматорськ

 

13. Кардіологія Гетьман

Світлана

Миколаївна

Лікар-кардіолог відділення

кардіо- та рентгенваскулярної

хірургії КЛПУ «Міський онкологічний диспансер

м. Краматорська»

14. Медико-соціальна експертиза Гончарова

Тетяна

Петрівна

Головний лікар Обласного центру медико-соціальної експертизи

 

15. Наркологія Пієнко

Олександр

Сергійович

Головний лікар КЛПУ «Міський наркологічний диспансер
м. Маріуполь»
16. Неврологія Шепотінник

Євгеній Володимирович

К.мед.н., завідувач неврологічного відділення КЗОЗ «Обласна лікарня інтенсивного лікування
м. Маріуполя»
17. Нефрологія та трансплантологія (лікування у післяопераційному періоді) Даренська

Вікторія

Леонідівна

Лікар-нефролог КЗОЗ «Обласна лікарня інтенсивного лікування
м. Маріуполя»
18. Організація надання стаціонарної допомоги населенню Прядка

Олександр Володимирович

Завідувач терапевтичним відділенням, КМУ «Міська лікарня № 1» м. Краматорськ
19. Організація медичної допомоги інвалідам Гончарова

Тетяна

Петрівна

Головний лікар Обласного центру медико-соціальної експертизи
20. Організація медичної допомоги учасникам АТО Присяжний

Микола Олександрович

Головний лікар КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни       м. Святогірська»
21. Організація надання медичної допомоги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС Радченко

Сергій

Михайлович

К.мед.н.,завідувач відділенням  нейрофізіології та нейрореабілітації ДЗ «Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров’я України»
м. Костянтинівка
22. Організація паліативної і хоспісної допомоги Северин Григорій Костянтинович К.мед.н., доцент кафедри організації та управління охорони здоров’я та гігієни Донецького національного медичного університету
23. Професійні захворювання та профілактичні огляди Коплянок

Світлана

Валеріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини КЛПЗ «Слов’янська центральна районна  лікарня»

 

24. Психіатрія, медична психологія та психотерапія Смаль

Юрій

Іванович

Головний лікар КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня
м. Слов’янськ»
25. Пульмонологія Нікуліна

Вікторія

Олексіївна

Завідувач терапевтичним відділенням № 1 КМУ «Міська лікарня № 3» м. Краматорськ

 

26. Профілактика ВІЛ/СНІДу Маслова

Людмила

Валентинівна

Головний лікар Донецького обласного центру профілактики та боротьби із СНІДом
27. Радіологія, променева терапія та УЗД-діагностика Конькова

Марина Володимирівна

Лікар ультразвукової діагностики, професор, д.мед.н., завідувач  кафедри онкології та радіології Донецького національного медичного університету

 

28. Ревматологія Белікова

Вікторія

Григорівна

Лікар-ревматолог КЗОЗ «Покровська  центральна районна лікарня»

 

29. Рентгенологія Стаценко

Ірина

Вікторівна

Лікар-рентгенолог, завідувач рентгенологічним відділенням КЛПУ «Міський протитуберкульозний диспансер м. Краматорськ»
30. Сексопатологія, андрологія Яковленко

Олексій

Вікторович

Заступник головного лікаря з поліклінічної роботи   КЛПУ “Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська”
31. Фтизіатрія Клименко

Наталія

Миколаївна

Завідувач легеневим відділенням       № 3 КЛПУ «Міський протитуберкульозний диспансер м. Краматорськ»
32. Функціональна діагностика Чумарина

Тетяна Володимирівна

 

Завідувач  відділенням ультразвукової, функціональної діагностики та ендоскопії

КЗ «Маріупольська міська

лікарня № 5»

 

Персональний склад головних позаштатних спеціалістів  педіатричного профілю

Спеціальність Прізвище, ім’я, по батькові Посада, місце праці
1. Генетика медична Арбузова

Світлана

Борисівна

Директор КЛПУ «Східноукраїнський спеціалізований центр медичної генетики та пренатальної діагностики»

 

2. Дитяча алергологія Сичова

Тетяна

Іванівна

Лікар – алерголог дитячий
КМУ «Дитяче територіальне медичне об’єднання»,
м. Краматорськ
3. Дитяча анестезіологія Буря

Володимир Васильович

Завідувач відділенням інтенсивної терапії КЛПУ «Міська дитяча лікарня» м. Слов’янськ

 

4. Дитяча гастроентерологія Самойленко

Ірина

Григорівна

К.м.н., завідувач кафедри педіатрії, неонатології, дитячих інфекцій Донецького національного медичного університету

 

5. Дитяча гематологія Вільчевська

Катерина

Вікторівна

Завідувач центру патології  гемостазу НДСЛ «Охматдит»,
м. Київ
6. Дитяча дерматологія Ганжа

Наталя

Сергіївна

Завідувач диспансерним відділенням КЛПУ «Міський шкірно-венерологічний диспансер м. Маріуполь»

 

7. Дитяча ендокринологія Щира

Ольга

Михайлівна

Лікар – ендокринолог дитячий КЗ «Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки»

 

8. Дитяча імунологія Мірошніченко

Вікторія

Вікторівна

Лікар-імунолог дитячий
КМУ «Дитяче територіальне медичне об’єднання»,
м. Краматорськ
9. Дитячі інфекційні хвороби Яковенко Дмитро Вадимович Завідувач інфекційним відділення    № 2 КМУ «Дитяче територіальне медичне об’єднання»
м. Краматорськ
10. Дитяча кардіоревматологія Вайзер

Наталія

Валеріївна

Завідувач педіатричним відділенням № 1
КЗ «Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки»
11. Дитяча нейрохірургія Бадран

Амер

Ібрагімович

Завідувач нейротравматологічним відділенням ККЛПЗОЗ «Обласна травматологічна лікарня»

 

12. Дитяча неврологія Малій

Вікторія

Леонідівна

Завідувач неврологічним відділенням КЗ «Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки»

 

13. Дитяча нефрологія Баличевцева

Ірина

В’ячеславівна

Доцент, к.м.н. кафедри педіатрії, неонатології, дитячих інфекцій Донецького національного медичного університету

 

14. Дитяча ортопедія і травматологія Климовицький Володимир

Гарійович

Професор, доктор медичних наук, головний лікар ККЛПЗОЗ «Обласна травматологічна лікарня»

 

15. Дитяча отоларингологія Головіна

Олена

Миколаївна

Лікар-отоларинголог дитячий КЛПУ «Міська дитяча лікарня

м. Слов’янська»

 

 

16. Дитяча офтальмологія Павлова

Вікторія

Миколаївна

Лікар – офтальмолог дитячий КМУ «Дитяче територіальне медичне об’єднання»
м. Краматорськ
17. Дитяча патологічна анатомія Герасименко

Олександр

Іванович

Професор кафедри патологічної анатомії та судової медицини Донецького національного медичного університету
18. Дитяча психіатрія Марусенко

Світлана

Георгіївна

Завідувач дитячим психіатричним відділенням КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня
м. Слов’янськ»
19. Дитяча пульмонологія Корчагін

Дмитро

Віталійович

Завідувач дитячим відділенням
КЗ «Маріупольська міська лікарня№ 9 – медико-санітарна частина працівників морського флоту»
20. Дитяча фтизіатрія Молчанова

Олена

Олексіївна

Завідуюча диспансерним відділенням КЛПЗ  «Протитуберкульозний диспансер» м. Бахмут

 

21. Дитяча хірургія Веселий

Сергій Володимирович

Д.мед.н., професор кафедри хірургії № 1 і дитячої хірургії Донецького національного медичного університету

 

22. Педіатрія Криштопіна

Ірина

Олександрівна

Лікар-педіатр КЛПУ «Східноукраїнський спеціалізований центр медичної генетики та пренатальної діагностики»

 

23. Організація роботи з призовною, допризовною молоддю, контрактниками, мобілізованими Власова

Наталія

Олексіївна

Завідувач відділення, лікар-терапевт підлітковий КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Краматорська № 2»
24. Організація амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям Неклюдова

Тетяна

Григорівна

Головний педіатр відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради

 

25. Розвиток медичних послуг дружніх до молоді Смелкова

Ірина

Олександрівна

Психолог КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги
м. Слов’янськ»
26. Координації роботи з дітьми-сиротами та дітьми, залишеними без батьківського піклування Бежок

Наталія Володимирівна

Лікар – невролог дитячий
КУОЗ «Краматорський будинок дитини «Антошка»
27. Первинна і реабілітаційно-оздоровча допомога дітям Чибісова

Олена

Анатоліївна

Заступник головного лікаря з охорони дитинства КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1», головний педіатр

м. Краматорськ

 

28. Педагог-методист Маймуренко

Наталія

Анатоліївна

Педагог-методист КУОЗ «Краматорський будинок дитини «Антошка»

 

Завантажити Наказ  №1  від 04.01.2018  “Про затвердження персонального складу головних позаштатних спеціалістів департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на 2018 рік”